Müsteri Hizmetleri

0 212 482 61 55

Markalarımız

FLEETGUARD TÜRKİYE

Fleetguard filtre 1958 yılında Cummins motor tarafından kurulmuştur. Bugün dünya çapında 23 Fabrika ve 6000 çalışanı ile satışlarını, yüzlerce OEM (Makine, Kamyon , Jeneratör  ,Motor üreticileri) 23000 üzerinde distribütör ve dealer vasıtası ile son  kullanıcılara ulaştırmaktadır.

 

Fleetguard Türkiye ürünleri

  • Ağır –Orta ve Hafif hizmet kamyon
  • Otobüs
  • Endüstriyel  ekipman , inşaat, maden, ziraat ve deniz motorları
  • Yağ  ve  Gaz
  • Güç  santralleri


Araç ve makinaların korunmasında , bakım masraflarının düşürülmesinde araç ve motorun özelliğine göre üretilen Fleetguard filtreler doğru tercihdir Özellikle günümüzde ileri teknoloji ile üretilen yüksek basınçlı enjektörler  ve hassas enjektör memeleri yakıttaki  kirlenmeye karşı çok hassas dır. Bu yüzden bu motorların bakımı çok önemli dir ,bunların bakımı yine ileri teknoloji gerektiren ve yüksek koruma sağlayan filtre ile mümkündür.Bu yüzden bu tip yüksek koruma gerektiren ağır hizmet  motorlar için  Fleetguard  kağıt filtre yerine  Stratapore metaryel geliştirmiş ve bunu yüksek verimlilik ve koruma gerektiren  motorlar  için üretilen filtrelerde kullanmaktadır.

Bu suretle motora hem çok yüksek bir koruma sağlanır hem de servis ömrü uzatılarak bakım masrafları düşürülür.

 
Fleetguard Türkiye Medya
Cummins Filtration'ın müşterilere sektördeki en iyi filtrelemeyi sağlama konusundaki taahhüdü, yirmi yıldan fazla bir süre önce kendi filtre ortamımızın gelişmesine yol açmıştır. O zamanlar, Cummins, hem yağ hem de yakıt uygulamaları için dizel motor pazarına&49; 100 sentetik polimerik mikrofiber ortam tanıtan ilk kişi oldu. Bunu başarmak için, bugün makinelerimizde hala ürettiğimiz StrataPore® filtre ortamını yapma işlemini geliştirdik. Bir kez daha, Cummins Filtration, yeni NanoNet® gelişmiş filtreleme ortamımızın tanıtımıyla, mikrofiber ortamdan nanofiber ortamlara doğru ilerleyerek, filtrasyon teknolojisinde bir adım daha ilerledi. NanoNet, müşterilerimizi filtreleme çözümlerinde en iyisi ile korumaya olan yeniliğimize ve bağlılığımıza yalnızca bir örnektir. 

 

Fleetguard Türkiye Çözüm Odaklı Yenilik
Patentli NanoNet nanofiber ortamımızın yeteneklerini geliştirdikten ve öğrendikten birkaç yıl sonra Fleetard Cummins Filtration, gelişmiş medya teknolojisini hem hava hem de yağ filtresi uygulamaları dahil olmak üzere diğer ürün hatlarına götürdü. Ağır hizmet tipi otoyol dışı ekipmanlarda kullanılmak üzere özel olarak tasarlanan NanoForce® nanofiber hava filtreleri, bugün endüstrideki en gelişmiş hava filtreli motor korumasını sağlar. Benzer şekilde, NanoNet nanofiber ortamı Fleetguard Cummins motor testiyle birlikte yağlama filtrasyon çözümümüze uyarlandı ve motor verimliliğini optimize ederken motoru korumakta son derece başarılı oldu.


Soğutma Suyu ve Kimyasallar Uzmanlığı
Fleetguard Cummins'in 50 yıldan fazla süredir soğutma suyu çözümleri ürettiğini biliyor muydunuz? Fleetguard markası altında, motor ömrü 1 milyon mil olan ES Compleat® OAT (Organik Asit Teknolojisi) hattımız da dahil olmak üzere, özel motor uygulama ihtiyaçlarınızı karşılamak için çok çeşitli soğutma suyu çözümleri sunuyoruz. soğutucu. Fleetguard Cummins Filtration soğutucu uzmanları, bugünün ana motor OEM'leri için maksimum koruma ve uyumluluk sunmak için soğutucularımızı dikkatlice tasarlar.

 

 
Ödül FotoğrafıFleetguard Müşterilerimizin en yüksek kalitede ürün ve hizmetleri hak ettiğine inanıyoruz ve tüm tasarım, üretim ve teslimat süreçlerimizde kaliteyi arttırıyoruz. İlk faaliyet günlerimizden bu yana, temel kurumsal hedeflerimizden biri olarak kaliteye odaklandık. Kalite sertifikaları ve tanımalarında endüstri lideriyiz. 1986'da Ford Q1'e ulaşan ilk filtreleme tedarikçisi olduk ve bu liderlik geçtiğimiz on yıl boyunca devam etti. Fleetguard Cummins Filtration lokasyonlarımız QS-9000 sertifikası alan ilk filtreleme tedarikçileriydi. Deere, International, Scania ve diğerlerinden tanınma dahil olmak üzere çok sayıda Fleetguard OEM müşteri kalite ödülü sahibiz.

Fleetguard Kalite süreçlerinin üretim akışının çok ötesine uzandığını ve işletme genelinde toplam kalite iyileştirmelerini sağlamak için Baldrige kriterlerini kullandığını düşünüyoruz. Birinci sınıf çabalarımızın bir tanesinde, Tennessee merkezli konumlarımız, eyalet merkezli ödül programında en yüksek değerlendirme seviyesine sahip Tennessee Kalite Valisi Ödülünü aldığında geldi.

Fleetguard Cummins Filtration'da müşterilerimizin başarısını önemsiyoruz. Sürekli iyileştirme hedefimiz, Six Sigma'nın konuşlandırılmasıyla devam ediyor. Müşterilerimize daha iyi hizmet verdiğimiz için ürünlerimizi ve süreçlerimizi geliştirmek için bu kanıtlanmış yol haritasını ve araç setini kullanıyoruz. Müşteri gereksinimlerini herkesten daha iyi anlamaya (ve karşılamaya) çalışıyoruz. Müşteri Odaklı Altı Sigma, yalnızca Cummins Filtration tarafından tedarik edilen motor ve bileşenleri değil, müşterilerin araç veya ekipmanın performansını, kalitesini ve maliyetini artırmayı hedeflediğimiz yoldur. 


Fleetguard; Çıtayı Yüksek Ayarlama (ISO Akreditasyonu)

Cookeville, TN'deki Fleetguard Cummins Filtration test laboratuarları, üçüncü taraf akreditasyon kuruluşu Laboratuvar Akreditasyon Bürosu'ndan (LAB) ISO / IEC 17025 akreditasyonu aldı. Cookeville'deki bu Fleetguard Cummins Filtration laboratuvarı, bu laboratuvar akreditasyon seviyesine ulaşan ilk tamamen Fleetguard Cummins laboratuvarıdır. 

Bu belgelendirme, müşterilere Cookeville Laboratuvarı tarafından üretilen ölçüm sonuçlarının standartlaştırılmış laboratuar uygulamaları aracılığıyla gerekli doğruluk, hassasiyet ve izlenebilirliği sağladığına dair güvence sağlar.
 

Kalite Girişimi Sertifikaları
  
ENTITY SERTİFİKA SON
ISO 9001: 2008 Sertifikaları
Fleetguard Avustralya (Kilsyth) ISO 9001: 2015 2019/06/26
Fleetguard Brezilya (São Paulo) ISO 9001: 2015 2020/11/28
Fleetguard Fransa (Quimper) ISO 9001: 2015 2021/08/14
Fleetguard Hindistan (Wadki) ISO 9001: 2015 2019/04/15
Fleetguard Meksika (San Luis Potosi) ISO 9001: 2015 2021/08/05
Fleetguard Güney Afrika (Pietermaritzburg) ISO 9001: 2015 2019/02/03
Fleetguard Güney Kore (Suwon) ISO 9001: 2015 2019/11/06
Fleetguard Amerika Birleşik Devletleri (Cookeville, TN) ISO 9001: 2015 2020/12/23
Fleetguard Amerika Birleşik Devletleri (Doğu (EDC)) ISO 9001: 2008 2018/09/15
Fleetguard Amerika Birleşik Devletleri (Neillsville, WI) ISO 9001: 2015 2021/08/25

  

 

Üstün güvenilir dizel ve alternatif yakıtlı motorlar, jeneratörler ve ilgili ürünler serisine göz atın. Sen filtrasyon de ürünlerini bulabilirsiniz fleetguard.comalternatör de stamfordavk.com  bizim ve turbo, kimyasal işlem sonrası ve diğer bileşenleri bileşenler bölümünde  cummins.com burada.

Aramanızı daraltmak veya mevcut ürünlere göz atmak için filtre seçeneklerini kullanın. 2007'den önceki eski motor ürün bilgileri quickserve.cummins.comadresinde bulunabilir .

Neden Kaydolmalıyım? Cummins motor parçaları ve servis bilgileri için en iyi kaynak! 

 

Birkaç saniyede yerel Cummins servis merkezini bulabilirsiniz!Kaydolduğunuzda, Cummins motorunuza özel aşağıdaki bilgileri görüntüleyebilirsiniz: Kullanıcı El Kitabı, Motor Seri Numaranızın Parça Kataloğu, Motorunuzun Motor Veri Levhası Bilgileri.9 Milyon Motor. 1 Web Sitesi. 


QuickServe Online içinde 9 milyonun üzerinde Cummins motor seri numarasıyla ilgili parça ve servis bilgileri bulunur.

Cummins Servis Mağazalarının Bildiklerini Öğrenin. 

Parça içeriği ve servis belgeleri, yalnızca motor seri numarası ya da motor ailesi belirtildiğinde kullanılabilir. QuickServe Online, Cummins parçaları ve servis bilgileriyle ilgili Internet üzerindeki tam referansınızdır.

Birden Fazla Cummins Motorunuz Mu Var? 

Sonra BURAYI tıklatarak Filo ve Ana Bayi Hesabına Sahip Müşteriler için tam içeriğin gösterildiği bir QuickServe Online demosunu görüntüleyebilirsiniz. 

Tam Filo / Ana Bayi Hesabı aboneliğiyle ilgili bilgi almak üzere yerel Cummins Ana Bayisi ile iletişim kurmak için BURAYI tıklatın.

 

 

 

---- -- --

ETİKETLER: Fleetguard Türkiye LF500, Fleetguard Türkiye LF750, Fleetguard Türkiye AH1185, Fleetguard Türkiye AH1135, Fleetguard Türkiye AF872M, Fleetguard Türkiye WF2076, Fleetguard Türkiye WF2075, Fleetguard Türkiye 2074, Fleetguard Türkiye WF2074, Fleetguard Türkiye WF2072, Fleetguard Türkiye FS1280, Fleetguard Türkiye FS1212, Fleetguard Türkiye FS1006, Fleetguard Türkiye FS1000, Fleetguard Türkiye FF5018, Fleetguard Türkiye FF202, Fleetguard Türkiye FF185, Fleetguard Türkiye FF105D, Fleetguard Türkiye FF105, Fleetguard Türkiye LF9070, Fleetguard Türkiye LF9050, Fleetguard Türkiye LF9009, Fleetguard Türkiye LF9001, Fleetguard Türkiye  LF3349, Fleetguard Türkiye LF3325, Fleetguard Türkiye LF3000, Fleetguard Türkiye LF777, Fleetguard Türkiye LF670, Fleetguard Türkiye LF613, Fleetguard Türkiye LF512, Fleetguard Türkiye  LF750, Fleetguard Türkiye LF500