Müsteri Hizmetleri

0 212 482 61 55

HAKKIMIZDA

1992 yılından günümüze kadar olan süreçte iş makinası ve endüstriyel ürünler alanlarındaki yöneticilik tecrübelerimizden elde ettiğimiz kazanımlar sonucu 2003 yılında faaliyete geçirdiğimiz Barem Makina, sektöründe dünya lideri Fleetguard marka ürünlerin ithalatı ile filtre pazarına yeni bir soluk getirmiştir.

Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini temel prensipleri olarak benimseyen Barem Makina, müşteri talepleri ve piyasa ihtiyaçları doğrultusunda ürün çeşitlerini sürekli olarak yenileyerek geliştirmektedir.

İş ve inşaat makinaları, ticari ve hafif ticari araçlar, jeneratör, denizcilik ve endüstriyel fabrika uygulamalarında başta Fleetguard markası olmak üzere Ecosafe, Woodson ve diğer birçok marka ile müşterilerine filtrasyon konusunda en uygun çözümleri sunmaktadır.

Barem Makina olarak öncelikli hedefimiz, müşterilerimize en kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla kısa bir süre içerisinde teslim etmek ve talep doğrultusunda özel filtre üretimi sağlamaktır.

Fleetguard Filtre

Cummins Filtrasyon 1958 yılında Cummins Motorları için orijinal filtre üretmek amacıyla Amerika Birleşik Devletleri'nde kuruldu. 1963 yılından itibaren Fleetguard markasıyla Cummins Motorları ve diğer ağır iş makinaları için orijinal ekipman üreticisi konumuna geldi. Günümüzde ağır iş makinaları filtrasyonunda teknoloji lideri konumda olan Fleetguard 6 kıtada 4.000 üzerinde çalışanıyla varlığını sürdürmektedir.

Fleetguard 8.300 üzerindeki ürün çeşidiyle ağır iş makinaları ve endüstriyel ürünler için hava, yağ, yakıt, kabin ve hidrolik filtre çözümleri sunmaktadır. Çok geniş kullanım alanı olan Fleetguard ürünleri ile aracınızın ihtiyaç duyduğu maksimum korumayı sağlamak mümkün!

Fleetguard sahip olduğu 200'ün üzerinde ürün teknolojisi patentiyle, araç motorlarının optimum şartlarda çalışmasını sağlamaktadır. Uzun yıllar boyunca global alanda endüstri liderliği ve müşteri memnuniyeti ödülleri kazanmasını sağlayan bu teknolojiler Fleetguard Filtre'nin marka değerini arttırmıştır.

Fleetguard aracınız için mükemmel bir koruma sağlamak üzere tasarlanmıştır. Fleetguard ürünleri, aracınızın OEM teknik özellikleriyle tam uyum sağlayarak maksimum motor korumasına ek olarak yağlama ve yakıt gibi kritik sistemlerin kusursuz bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır.

Barem Makina, uzman kadrosuyla Fleetguard marka ürünlerin Türkiye Distribütörü olarak 15 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini değişmez ilke olarak kabul eden Barem Makina, doğru çözüm, uygun fiyat ve geniş ürün stoğuyla müşterilerinin ihtiyacına en uygun şekilde cevap verebilmektedir.